Fizioterapija

Fizioterapija

FIZIOTERAPIJA ir rehabilitācijas nozare, kurā novērtē cilvēka fizisko ,funkcionālo stāvokli, izmeklē un analizē tā ietekmi uz cilvēka ikdienas aktivitātēm, un saistību ar pašsajūtu.

FIZIOTERAPEITS ir ārstniecības persona ar augstāko medicīnas izglītību, funkcionālais speciālists, kurš pēc pacienta izmeklēšanas izvēlas atbilstošu terapijas metodi, kas veicinātu pacienta veselības un pašsajūtas uzlabošanos.

Fizioterapijas metodes veiksmīgi izmanto dažādu saslimšanu, traumu ārstēšanā un rehabilitācijā. Tās efektīvi spēj novērst un mazināt dažādas veselības problēmas, kā piemēram - sāpes, kustību traucējumi, tūska, samazināta slodzes intensitāte, aptaukošanās u.c.

Fizioterapeits var palīdzēt arī grūtnieču un jauno māmiņu veselības un pašsajūtas uzlabošanā.

Rehabilitācijas pakalpojumu komplekss

Rehabilitācijas pakalpojumu komplekss ietver 
dažādas masāžas, ārstniecisko vingrošanu, slinga 
un citu terapiju.

 

 

Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana ir fizisko un garīgo darbaspēju atjaunošanās terapijas metode. Regulāras, trenējoša rakstura ĀV nodarbības, pakāpeniski palielinot slodzi, stimulē organisma aizsargmehānismus, nostiprina imunitāti, uzlabo locītavu, cīpslu, saišu elasticitāti, paaugstina ķermeņa muskulatūras spēku, izturību, uzlabo CNS darbību un veicina vispārējo labsajūtu - gan fiziski, gan garīgi.

Slinga terapija

Slinga terapijas laikā ar Therapy Master aprīkojuma palīdzību pieredzējuša fizioterapeita vadībā ir iespējams saudzīgi koriģēt stāju, modelēt figūru, trenēt muskuļus, viena kabineta ietvaros nodrošinot pilnu rehabilitācijas pakalpojumu kompleksu arī muskuloskeletāro traucējumu gadījumā. Maksimālam rezultātam ideāli ir apvienot slinga terapiju un ķermeņa kopšanas procedūras.Slinga terapija piemērota gan bērniem, gan fiziski spēcīgiem cilvēkiem, gan cienījama vecuma ļaudīm.