Koncepcija

WELLSLIM CENTRS ir „Veselības centra 4” skaistumkopšanas un medicīnas filiāle. Durvis vēra 2006. gadā un tās darbības pamatprincipi ir balstīti uz daudzfunkcionālitāti. Tās ir jaunas izvēles iespējas un pakalpojumi, kas laika taupīšanas nolūkā, vienas estētiskās medicīnas iestādes ietvaros, dod iespēju atgūt labu veselību, risināt sejas un ķermeņa estētiskās problēmas, un relaksēties. Centra pamatideja balstās uz jaunu estētiski filozofisko koncepciju Latvijā, kas bāzēta uz kompleksu ķermeņa problēmzonu diagnostisko sistēmu un „CERRI” aprāttehnoloģiju pielietojumu.

Mums ir ķermeņa estētikas centrs, sejas estētiskās kosmetoloģijas kabineti, manikīra un pedikīra pakalpojumu kabinets, lāzerepilācijas/fotoepilācijas centrs, fizioterapeitu pakalpojumi, ginekoloģijas dienests un uzturterapijas speciālista kabineti.

Kopš 2009. gada izveidota ūdensdziedniecības un relaksācijas nodaļa, kurā pieejami tik ļoti pieprasītie Šarko dušas, Skotu dušas un Zemūdens masāžas pakalpojumi, kā arī dažāda veida SPA procedūras un masāžas uz moderni aprīkota SPA galda.