Ķermeņa kosmetoloģija

Ķermeņa kosmetoloģija

Wellslim diagnostika - kompjuterizēta notievēšanas programma:

Diagnostikas laikā, datorizētā programmā tiek ievadīti dati par klienta patreizējo dzīves stilu (darba režīmu, atpūtu, fiziskajām aktivitātēm utt.), veselības stāvokli un ēšanas paradumiem. Sekojoši,  ar medicīniski -  mehāniskām ierīcēm tiek mērīts tauku krokas biezums, locītavu platums, problēmzonu apkārtmēri, ādas tonuss. Ar termogrāfijas metodi tiek diagnosticētas celulīta skartās zonas un pakāpe.

Diagnostikas laikā iegūtie dati tiek ievadīti datorā. Pēc datu apstrādes, WELLSLIM diagnostika sniedz precīzus informāciju par ķermeņa patreizējo stāvokli -  muskuļaudu, taukaudu un ūdens daudzumu organismā, kaulu uzbūvi, figūras īpatnībām un vielmaiņas ātrumu. Iegūtos rezultātus ir iespējams salīdzināt ar klienta vēlamajiem jeb mērķa rezultātiem, kādus sasniegt piedāvā datordiagnostika.

Impedansiometrija (biotests) - ķermeņa masas analīzes diagnostika:

Šīs diagnostikas nosaukums ir cēlies no angļu valodas  vārda „impedance”, kas tulkojumā nozīmē „pretestība”. Veicot impedansiometrijas diagnostiku, tiek mērīta ķermeņa mīksto audu biopretestība elektriskās strāvas impulsiem. Veicot impedansiometrijas diagnostiku, klients saņem datorizētu izdruku par ķermeņa masu veidojošām struktūrām un to attiecībām organismā, gan diagnostikas brīdī gan vēlamajos rezultātos.

Impedansiometrijas metode diagnosticē:

  • esošo un vēlamo taukaudu masu organismā,
  • esošo un vēlamo muskuļaudu masu organismā,
  • esošo šķidruma daudzumu šūnās,
  • vielmaiņu miera stāvoklī,
  • vēlamo ķermeņa svaru.

Pēc impedansiometrijas  diagnostikas, ķermeņa estētikas speciālists izstrādā individuālu terapijas programmu (ķermeņa kopšanas procedūras) vēlamo rezultātu iegūšanai, kuru sasniegšanā iesaistās arī ārsts dietologs (uzturterapija ) un fizioterapeits (fiziskās aktivitātes).

Termogrāfijas diagnostika:

Termogrāfija no grieķu valodas burtiskajā tulkojumā nozīmē “siltuma ieraksts”. Agrāk, kontakta termogrāfijas metodi pielietoja tikai medicīniskos nolūkos  -  krūšu apskatei, ortopēdijā un dermatoloģijā.

Kontaktās termogrāfijas princips - lokālam audu apvidum kontaktmetodē pieliek speciālu plēvi, kuru veido šķidrie mikrokristāli. Ir zināms, ka ādas epidermas slāņa temperatūra dažādās lokalizācijas vietās ir dažāda. Pēc šī principa termogrāfijas plēve uzrāda “siltās” zonas -  ar normālu un pietiekamu asinsapgādi, un “aukstās “ zonas -  ar traucētu, samazinātu apasiņošanu vai celulītu.

Pēc pāris sekundēm, atkarībā no ādas temperatūras, izmainās kontaktplēves krāsu salikums, kas uzrāda konkrētu celulīta pakāpi un lokalizāciju. Ar termogrāfijas metodes palīdzību, tiek iegūta precīza diagnostikas informācija, kas nodrošina individuāla un pareiza celulīta terapijas plāna izstrādi.

Termogrāfijas metodi, lieto starp pretcelulīta procedūrām, lai pārliecinātos par sasniegtajiem rezultātiem, kā arī, lai izmainītu procedūru plānu.

Medus masāža

Viens no ātrākajiem un efektīvākajiem veidiem kā cīnīties ar celulītu - medus masāža!

Masāža, kas ķermeni lutina ar dabīgu produktu – medu. Procedūrai ir ārstnieciska iedarbība, kas dziedina ķermeni un ievērojami uzlabo ādas stāvokli.

Medū ir daudz vitamīnu, kas pabaro un mīkstina ādu. Masāža dziļi iedarbojas uz ādu un zemādu, padarot to elastīgāku un gludāku, kā arī novērš zemādas sabiezējumus.

Masāža iedarbojas drenējoši uz limfātisko cirkulāciju, kas mazina ķermeņa tūskas, izvada toksīnus un lieko šķidrumu, kas uzkrājies audos. Procedūra darbojas arī kā pīlings, kas attīra ādas virskārtu. Medus masāža ir vispārīga ķermeņa atveseļošanās metode.

Klasiskā lipolīze

Lipolīze ir mikrostrāvas terapija, lai sašķeltu taukaudus, aktivizē fermenta lipāzi un tajā pašā laikā pastiprina limfas cirkulāciju, tādējādi daudz ātrāk no organisma izvadot vielmaiņas gala produktus. Šīs procedūras laikā ir jūtama viegla "skudriņu skraidīšana". Lokāli tiek šķelts liekais taukaudu nogulsnējumu, samazinot ķermeņa problēmvietu apjomu (vēders, gurni, ceļi) un samazinot 1-2 pakāpes celulītu.

Lipolīze ar radiofrekvenci

Mūsdienu modernākā ādas tonizēšanas tehnoloģiskā metode, izmantojot specifiskus siltumu izstarojošus elektrodus, kuru iedarbības rezultātā tiek palielināts ādas blīvums, tonuss, kā arī vienlaicīgi samazināts atsevišķu ķermeņa problēmzonu apjoms.

Lipolīze ar ultraskaņas terapiju

Lokāli samazina vēdera un gurnu apkārtmērus, ārstē ieilgušu celulītu un vienlaicīgi tonizē ādu, pateicoties elektrisko mikrostrāvu un kosmētisko līdzekļu dziļākai ievadīšanai ādas slāņos.       

Lipolīze ar ultraskaņu un kriosaitēšanu

Kombinēta celulīta ārstēšanas un apjoma samazināšanas terapija. Auksto kriosaišu vienlaicīga pielietošana, nodrošina divkāršu efektivitāti ļenganas ādas tonizēšanai. Procedūras laikā jūtama aukstuma sajūta.

Lipolīze ar ultraskaņu un infrasarkanajiem stariem

Tehnoloģiskais  multimetožu komplekss figūras korekcijai -  ilgstoša celulīta ārstēšanai,  svara samazināšanai, ādas tonusa palielināšanai.     

Mehāniskā limfodrenāža visam ķermenim

Mehāniskā limfodrenāža ir maiga spiediena masāža ar gaisa spilveniem, kuras laikā spiediens virzās no apakšas uz augšu, no potītēm uz ceļiem, gurniem un iegurni. Procedūras laikā tiek aktivizēti vielmaiņas procesi, limfas attece, tūskas novēršana, mazinās celulīts, uzlabojas metabolisms. Šī procedūra ir piemērota cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu, lieko svaru, celulītu, venozas atteces traucējumiem, pie fiziskās pārslodzes, kā arī kāju slimību profilaksei.

Procedūru iespējams veikt dažādos veidos:

  • līdz viduklim
  • ar ietīšanu (kriosaitēšanu)
  • ar SPA maskām
  • ar ārsta norīkojumu vēnu problēmām visam ķermenim.

 

Procedūra ir piemērota arī grūtniecēm.

Termobandāžas ar ietīšanu

Termobandāža ir profesionāli efektīva procedūra, ar kuras palīdzību var sasniegt efektīvu ķermeņa formu modelēšanu un celulīta samazināšanu. Siltumterapijas procedūra ir patīkama un relaksējoša. Temperatūras palielināšanās tiek sasniegta, izmantojot sildošās bandāžas, kas stimulē mikrocirkulāciju, izvada toksīnus un veicina dabīgu tauku sadegšanas procesu, kā rezultātā tiek panākta apjoma samazināšanās un ādas tonusa palielināšanās. Procedūru veic ar spa maskām un aļģēm. 

Termobandāžas ar kriosaitēšanu

Lokāla, vienlaicīga siltumu un aukstumu radoša procedūra, apjoma samazināšanai, celulīta ārstēšanai un ādas tonizēšanai.

Termobandāžas ar SPA maskām

Lokāli sildoša procedūra celulīta ārstēšanai, vizuālai ādas izskata uzlabošanai un relaksācijai.  

Klasikā kolbu vakuummasāža

Vakuumasāžas procedūra apvieno klasisko banku terapiju ar mūsdienu tehnoloģiskajām un ergonomiskajām iespējām, vakuuma spiediena stiprumu dozējot pēc masāžas klienta subjektīvajām izjūtām. Vakuumasāžas darbības pamatprincips balstās uz spiediena maiņas terapiju - negatīvā un pozitīvā spiediena maiņas iedarbību uz ķermeņa mīkstajiem audiem – limfodrenāžai, celulīta terapijai, lokāla problēmvietu apjoma samazināšanai un ādas tonusa palielināšanai. Klasiskās vakuummasāžas tehnikas pamatā ir speciālista roku darbs, pielietojot dažāda diametra speciālas stikla kolbas. Procedūras efektivitātei parasti vakuummasāžas laikā izmanto dažāda veida kosmētiskos līdzekļus (apjomu samazinošos, ādu tonizējošos, pretcelulīta utt.), kas vienlaicīgi iedarbojas uz estētisko problēmu un masāžas laikā nodrošina slīdošu vidi kolbām, lai radītu patīkamākas sajūtas un lielāku efektivitāti.

 

Krūšu impulsveida vakuummasāža

Aprāttehnoloģiska krūšu kopšanas metode krūšu apjoma palielināšanai un pacelšanai, krūšu koriģēšanai pielietojot specifiskus kosmētiskos līdzekļus un vakuummasāžas krūšturus. Procedūra notiek bez ķirurģiskas iejaukšanās un medikamentiem. Procedūrai ir unikāla iedarbība nelielas krūšu asimetrijas korekcijai. Krūšu palielināšanas un formēšanas procedūras ir īpaši ieteicamas jaunajām māmiņām pēc bērna barošanas perioda. To veic ar kosmētiskajiem līdzekļiem un dažāda izmēra plastikāta krūšturiem. Brīdī, kad uz krūtīm iedarbojas vakuums, paplašinās asinsvadi un audiem pieplūst vairāk asiņu, tie saņem vairāk skābekļa un barības vielu. Savukārt laikā, kad iedarbojas atmosfēras spiediens asinsvadi sašaurinās un aktivizējas limfas atteice. Rezultātā notiek audu attīrīšanās - tiek veicināta vielmaiņas galaproduktu aizvadīšana un barības vielu piegādāšana. Šo apmaiņas procesu ietekmē mainās audu pH līmenis, veidojas īpaši labvēlīga vide šūnu atjaunošanai un pastiprinātai kolagēna sintēzei.

Ietīšana

 

Limfodrenējoša, apjomu samazinoša, ādu tonizējoša un celulīta terapijas pamatprocedūra, pielietojot dažādus kosmētiskos līdzekļus (krēmus, aļģes) un specifiskas kompresijas ietīšanas plēves.   

Kriosaitēšana

Procedūras laikā ķermenis tiek aptīts ar īpašā šķīdumā samērcētām speciālām elastīgām saitēm, pielietojot  dažādus kosmētiskos līdzekļus un specifiskas kompresijas ietīšanas plēves. Procedūras laikā klients izjūt aukstuma efektu. Šīs saites rada ārstniecisku un kosmētisku efektu - paaugstina audu apgādi ar skābekli, labvēlīgi ietekmē asinsvadus, samazina tūsku un novērš smaguma sajūtu kājās, kā arī uzlabo ādas elastību, tonusu, koriģē ķermeņa apjomu un mazina celulītu.

SPA maskas

Augstvērtīgu jūras augu valsts mikroelementu kombinētās aļģu un mālu maskas, ķermeņa ādas attīrīšanai, mitrināšanai, barošanai, celulīta terapijai, ādas nostiprināšanai, kā arī vispārējai ķermeņa ādas izskata uzlabošanai un organisma relaksācijai.       

Liposāžas masāža

Liposāža ir manuāla, neinvazīva masāža, kas tiek veikta augšējai (rokas, padušu daļa, mugura, vēders) vai apakšējai (vēders, gurni, dibena daļa, kājas) ķermeņa daļai Liposāžas masāžu izstrādāja Čarls Vitsijs II (ASV), lai maksimāli ātri un droši zaudētu ķermeņa svaru. Šīs jaunās metodikas galvenā iedarbības funkcija ir taukaudu apjoma samazināšana un limfas atteces uzlabošana, kā rezultātā tiek samazināts ķermeņa problēmzonu apkārtmērs un celulīts. Galarezultāts - ķermeņa svara un apjoma zudums apvienojumā ar organisma detoksikāciju. Liposāža ļauj iedarboties lokāli un individuāli uz katru apstrādājamo ķermeņa daļu, kas nav iespējams, izmantojot aparātu.

Masāžas iedarbība ir dziļa, bet nav agresīva. Liposāžas masāžas laikā pielieto profesionālos ķermeņa kopšanas līdzekļus un to var apvienot ar jebkuru citu ķermeņa kopšanas procedūru un kombinēt ar ietīšanas procedūrām. Metodikas pamatā ir unikāla limfodrenāža, miofasciālās tehnikas un masāžas, piemēram, dziļa glaudīšana, ādas velšana, dziļa mīcīšana, perkusija, uzspiešana.

Biopīlinga masāža

BIO pīlings – masāža ar dabīgām birstītēm visam ķermenim, kas stimulē asinsriti, limfas cirkulāciju, atjauno, nostiprina audus un ādu, attīra, izlīdzina ādas virskārtu. Birstītes iedarbojas kā masāžas efekta pastiprinātājs un ādas attīrītājs.