Ķermeņa kosmetoloģija

Ķermeņa kosmetoloģija

Wellslim diagnostika - kompjuterizēta notievēšanas programma:

Diagnostikas laikā, datorizētā programmā tiek ievadīti dati par klienta patreizējo dzīves stilu (darba režīmu, atpūtu, fiziskajām aktivitātēm etc.), veselības stāvokli un ēšanas paradumiem. Sekojoši,  ar medicīniski -  mehāniskām ierīcēm tiek mērīts tauku krokas biezums, locītavu platums, problēmzonu apkārtmēri, ādas tonuss. Ar termogrāfijas metodi tiek diagnosticētas celulīta skartās zonas un pakāpe.

Diagnostikas laikā iegūtie dati tiek ievadīti datorā. Pēc datu apstrādes, WELLSLIM diagnostika sniedz precīzus informāciju par ķermeņa patreizējo stāvokli -  muskuļaudu, taukaudu un ūdens daudzumu organismā, kaulu uzbūvi, figūras īpatnībām un vielmaiņas ātrumu. Iegūtos rezultātus ir iespējams salīdzināt ar klienta vēlamajiem jeb mērķa rezultātiem, kādus sasniegt piedāvā datordiagnostika.

Impedansiometrija (biotests) - ķermeņa masas analīzes diagnostika:

Šīs diagnostikas nosaukums ir cēlies no angļu valodas  vārda „impedance”, kas tulkojumā nozīmē „pretestība”. Veicot impedansiometrijas diagnostiku, tiek mērīta ķermeņa mīksto audu biopretestība elektriskās strāvas impulsiem.

Veicot impedansiometrijas diagnostiku, klients saņem datorizētu izdruku par ķermeņa masu veidojošām struktūrām un to attiecībām organismā, gan diagnostikas brīdī, gan vēlamajos rezultātos.

Impedansiometrijas metode diagnosticē:

  • esošo un vēlamo taukaudu masu organismā,
  • esošo un vēlamo muskuļaudu masu organismā,
  • esošo šķidruma daudzumu šūnās,
  • vielmaiņu miera stāvoklī,
  • vēlamo ķermeņa svaru.

Pēc impedansiometrijas  diagnostikas, ķermeņa estētikas speciālists izstrādā individuālu terapijas programmu (ķermeņa kopšanas procedūras) vēlamo rezultātu iegūšanai, kuru sasniegšanā iesaistās arī ārsts dietologs (uzturterapija ) un fizioterapeits (fiziskās aktivitātes).

Termogrāfijas diagnostika:

Termogrāfija no grieķu valodas burtiskajā tulkojumā nozīmē “siltuma ieraksts”. Agrāk, kontakta termogrāfijas metodi pielietoja tikai medicīniskos nolūkos  -  krūšu apskatei, ortopēdijā un dermatoloģijā.
 
Kontaktās termogrāfijas princips - lokālam audu apvidum kontaktmetodē pieliek speciālu plēvi, kuru veido šķidrie mikrokristāli. Ir zināms, ka ādas epidermas slāņa temperatūra dažādās lokalizācijas vietās ir dažāda. Pēc šī principa termogrāfijas plēve uzrāda “siltās” zonas -  ar normālu un pietiekamu asinsapgādi, un “aukstās “ zonas -  ar traucētu, samazinātu apasiņošanu vai celulītu.
 
Pēc pāris sekundēm, atkarībā no ādas temperatūras, izmainās kontaktplēves krāsu salikums, kas uzrāda konkrētu celulīta pakāpi un lokalizāciju.
Ar termogrāfijas metodes palīdzību , tiek iegūta precīza diagnostikas informācija, kas nodrošina individuāla un pareiza celulīta terapijas plāna izstrādi.
Termogrāfijas metodi, lieto starp pretcelulīta procedūrām, lai pārliecinātos par sasniegtajiem rezultātiem, kā arī, lai izmainītu procedūru plānu

Klasiskā lipolīze

Lokāli šķeļ liekos taukaudus nogulsnējumus, samazinot ķermeņa problēmvietu apjomu (vēders,gurni,ceļi) un samazina 1-2 pakapes celulītu.

Lipolīze ar infrasarkanajiem stariem

Figūru skulpturējoša procedūra, ilgstoša celulīta un lokālā apjoma samazināšanai.nlaicīgu elektroimpulsu un gaismas siltuma terapijasiedarbību .   

Lipolīze ar radiofrekvenci

Mūsdienu modernākā ādas tonizēšanas tehnoloģiskā metode,izmantojot specifiskus siltumu izstarojošus elektrodus, kuru iedarbības rezultātā tiek palielināts ādas blīvums, kā arī vienlaicīgi samazināts atsevišķu ķermeņa problēmzonu apjoms.

Lipolīze ar ultraskaņas terapiju

Lokāli samazina vēdera un gurnu apkārtmērus, ārstē ieilgušu celulītu un vienlaicīgi tonizē ādu, pateicoties elektrisko mikrostrāvu un kosmētisko līdzekļu dziļākai ievadīšanai ādas slāņos.       

 

Lipolīze ar ultraskaņu un kriosaitēšanu

Kombinēta celulīta ārstēšanas un apjoma samazināšanas terapija.Auksto kriosaišu vienlaicīga pielietošana, nodrošina divkāršu efektivitāti ļenganas ādas tonizēšanai. 

Lipolīze ar ultraskaņu un infrasarkanajiem stariem

Tehnoloģiskais  multimetožu komplekss figūras korekcijai -  ilgstoša celulīta ārstēšanai , svara samazināšanai, ādas tonusa palielināšanai.     

Mehāniskā limfodrenāža visam ķermenim

Vielmaiņas stimulācijas , organisma attīrīšanas un figūras korekcijas pamatprocedūra.Izvada no organisma vielmaiņas atktritumproduktus, samazina liekā šķidruma uzkrāšanaos organismā, paātrina lifatiskās sistēmas darbību, novērš tūskas.                                                                      
* līdz viduklim   
* ar ietīšanu / kriosaitēšanu   
* ar SPA  maskām  
* līdz viduklim  
* ar ārsta norīkojumu vēnu problēmām visam ķermenim    

Termobandāžas ar ietīšanu

Lokāla aparāttehnoloģiska siltumterapija, liekā svara un apjoma samazināšanai, kā arī vienlaicīgai ilgstoša celulīta ārstēšanai.    

Termobandāžas ar kriosaitēšanu

Lokāla, vienlaicīga siltumu un aukstumu radoša procedūra, apjoma samazināšanai, celulīta ārstēšanai un ādas tonizēšanai.

Termobandāžas ar SPA maskām

Lokāli sildoša procedūra celulīta ārstēšanai ,vizuālai ātra ādas izskata uzlabošanai un relaksācijai.   

Termosega ar ietīšanu / kriosaitēšanu/SPA maskām

Vispārēja siltumu radoša procedūra visam ķermenim svara samazināšanai, vispārējā apjoma samazināšanai, figūras korekcijai un ādas izskata uzlabošanai.

Klasikā kolbu vakuummasāža

Vispārēja vai lokāla ķermeņa kopšanas procedūra ar vienlaicīgi kompleksu iedarbību uz ķermeņa mīkstajiem audiem – limfodrenāžai,celulīta terapijai,lokāla problēmvietu apjoma samazināšanai un ādas tonusa palielināšanai.   

Veltnīšveida vakuummasāža

Ar saudzējošu un diferencētu iedarbību ķermeņa estētisko problēmu risināšanā. Pielieto pie ilgstošām,estētiskām problēmām,kuras balstās uz ieilgušu celulītu,limfostāzi un saistaudu vājumu.  

Lodīšveida vakuummasāža

Vakuummasāžas paveids neliela celulīta ārstēšanai un apjoma samazināšanai, pielietojot vakuummašāzas impulsveida principu ar lodīšveida uzgali.   

Ietīšana

Limfodrenējoša, apjomu samazinoša, ādu tonizējoša un celulīta terapijas pamatprocedūra, pielietojot dažādus kosmētiskos līdzekļus un specifiskas kompresijas ietīšanas plēves.   

Kriosaitēšana

Aukstā ķermeņa ietīšanas procedūra, pielietojot  dažādus kosmētiskos līdzekļus ,vēsumu radošas elastīgās saites, un specifiskas kompresijas ietīšanas plēves.Terapija ādas elasticitātes uzlabošanai. 

SPA maskas

Augstvērtīgu jūras augu valsts mikroelementu kombinētās aļģu un mālu maskas, ķermeņa ādas attīrīšanai, mitrināšanai, barošanai, celulīta terapijai , ādas nostiprināšanai kā arīvispārējai ķermeņa ādas izskata uzlabošanai un organisma relaksācijai.       

Liposāžas masāža

Manuālā figūras korekcijas masāža, lokālai ( rokas, vēders, gurni ) apjoma samazināšanai , muskulatūras tonusa palielināšanai un ādas nostiprināšanai.

Krūšu impulsveida vakuummasāža

Aparāttehnoloģiska krūšu kopšanas metode krūšu apjoma palielināšnai un pacelšanai, pielietojot specifiskus kosmētiskos līdzekļus un vakuummasāžas krūšturus.Procedūra paredzēta krūšu atkopšanai pēc bērna barošanas perioda un kopējā ķermeņa svara samazināšanas.