Kosmetoloģija sejai

Kosmetoloģija sejai

Risināmo problēmu spektrs:

 • sejas ādas mitruma līmeņa diagnostika
 • problemātiskas ādas diagnostika un terapija
 • pigmentācijas plankumu kosmētiska terapija
 • pastiprināta asinsvadu tīklojuma kosmētiska terapija
 • ādas tipa korekcija
 • sīko mīmikas krunciņu samazināšana
 • vecumu krunciņu adekvāta izlīdzināšana
 • sejas ovāla pacelšana - kosmētiskais liftings
 • sejas ādas stimulēšana un atjaunošana ar pīlingiem
 • sejas ādas atjaunošana ar injekciju metodēm
 • sejas ādas atjaunošana ar aparātkosmetaloģiskām metodēm
 • sejas ādas rehabilitācija pēc plastiskās ķirurģijas operācijām
 • kosmētiska sejas rētu korekcija

Klasiskā ādas tīrīšana

Dziļā, mehāniskā ādas poru attīrīšana, pielietojot sildošo masku metodes un pīlingu. 

COMODEX

Comodex tā ir speciāli izstrādāta programma taukainas un kombinētas ādas kopšanai, virsējā ādas slāņa attīrīšana un atjaunošana, kura novērš piņņu un rētaudu veidošanos. Comodex ir iedarbīga procedūra ideālas ādas iegūšanai, kura netraumē ādu! Šīs līnijas preparāti noverš pastiprinātu ādas tauku dziedzeru sekrēciju, samazina poras, iekaisumu un apsārtumu, uzlabo sejas ādas krāsu un āda paliek samtaini maiga. Pēc Comodex procedūras veikšanas efekts ir manāms jau uzreiz!

Hiroplastikas masāža

Šī masāža ir efektīva un droša plastiskās ķirurģijas alternatīva.

“Hiro” – roka, plauksta, bet “plastika’- veidošana, radīšana.

Hiroplastiskā masāžas pamatā ir organisma atbildes reakcijas uz receptoru kairināšanu. Nervu impulss iziet caur muguras smadzenēm, atbrīvo histamīnu (bioloģiska spēcīgas iedarbības viela) un notiek ķīmiskā reakcija, kuras rezultātā paplašinās asinsvadi, saraujas un pēc tam atslābinās gludā muskulatūra. Rezultātā rodas siltuma sajūta dermā un hipodermā, kas ļauj ar speciālām kustībām “veidot” gluži kā no plastalīna vēlamo sejas formu.

Masāžas kursa gaitā:

-              Uzlabojas audu barošana

-              Pastiprinās vielmaiņas procesi

-              Izvadās toksīni, pateicoties limfas atteces paātrināšanai

-              Tiek novērstas tūskas

-              Paātrinās reģenerācijas process

-              Panākts liftinga efekts

-              Normalizē tauku dziedzeru darbību

-              Sagatavo ādu, muskuļus plastiskajām operācijām, kā rezultātā ir labāks efekts un dzīšana

-              Profilaktiski samazina grumbu veidošanos, ādām bez redzamām problēmām

-              Samazina grumbu dziļumu, paceļ lūpu kaktiņus

-              Mazina sejas muskuļu savilkumus

 

Ieteicamais kurss: 16 seansi 1x nedēļā

AHA pīlingi un terapija

AHA pīlings ir sejas ādas attīrīšanas, mitrināšanas, atjaunošanas un stimulēšanas procedūras, pielietojot augļskābju terapiju. Vielas, ko iegūst no augļiem, cukurniedrēm, vīna, skābpiena. Šīm skābēm ir mazas, ūdenī šķīstošas molekulas, kas ātri izvadās no organisma. To galvenā īpašība ir vājināt saites starp epidermas šūnām, secīgi paātrinot dabīgo ādas nolobīšanās procesu. Tās aktivizē ādas šūnu reģenerāciju, balina ādu, mazina pigmentāciju. Šis pīlings novērš grumbu rašanos, „iztīra” tauku dziedzeru izvadus, novērš to „aizsērēšanu”, piņņu rašanos un veicina sejas ādas kvalitātes uzlabošanos.

Ultraskaņas pīlings

Pīlings ar ultraskaņu ir droša, nesāpīga un neinvazīva metode kvalitatīvai sejas ādas tīrīšanai, kas ir piemērota jūtīgai, problemātiskai un taukainai ādai. Sejas tīrīšana ar ultraskaņu tiek izmantota, lai cīnītos ar ādas virsējās kārtas netīrumiem, problemātiskas ādas ārtēšanai, ādas atjaunošanai un liftinga efektam.

Procedūras efekti: procedūras laikā tiek noņemts raga slānis (epidermas virsējā kārta), tā rezultātā tiek uzlabota sejas krāsa, tiek attīrītas poras un noņemts liekais sebums, āda izskatās gludāka, procedūras laikā izmantotās kosmētikas dabiskās sastāvdaļas dziļi mitrina ādu un atjauno to, kā arī ultraskaņas masāžai piemīt neliels liftinga efekts. 

Ultraskaņas terapija

Ultraskaņas terapija ir fizikālās terapijas metode, kas darbojas, US viļņu enerģiju pārveidojot siltuma enerģijā. Tādējādi audu sasilšana aktivizē organisma bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus, kā saistaudu nostiprināšana, asinsvadu paplašināšana, mikrocirkulācijas un šūnu vielmaiņas uzlabošana.

Maska + masāža sejai

Mitrinošu, barojošu, liftinga u.c. masku pielietošana, apvienojot ar specifiskām masāžu tehnikām, kas ādai liks izskatīties starojošai.

SILK

Zīdtārpiņa kokona šķiedru terapija. Sejas ādas tonizēšana ar olbaltumvielām, vitamīniem un minerālvielām, panākot sejas ādas liftinga un mīmikas krunciņu samazinošu efektu. Šī maigā kondicionējošā procedūra, kuras pamatā ir zīdtārpiņu austie pavedieni, sniedz tūlītēju efektu. Zīda līnijas produkti ir bagātināti kosmetoloģijā un dermakosmetoloģijā tradicionāli lietotiem dabīgiem augu ekstraktiem, kuriem ir pretiekaisuma darbība, tie samazina tūsku un ādas kairinājumu. Rezultātā āda izskatās gludāka, svaigāka un atpūtusies, taustot tā ir zidaini gluda un mīksta, paaugstinās tās tonuss un elastīgums, rodas komforta sajūta, sejas līnijas kļūst izteiktākas.

CERRI Skin Lab metodes

Aparāttehnoloģiskas sejas attīrīšanas, kopšanas un atjaunošanas metodes, pielietojot sejas ādas mitruma līmeņa datorizētu diagnostiku, ultrasakaņas pīlingu un terapiju, vakuummasāžu un elektroterapiju. Pielieto gan atsevišķi, gan kombinējot ar citām sejas kopšanas procedūrām. Ultraskaņas pīlings noņems lieko raga slāni, kā arī ieteicams, ja ir alerģiska reakcija uz skābēm. Savukārt pielietojot vakuummasāžu, uzlabojās asinsrite, tiks pievadīts skābeklis šūnām, uzlabojās hologēnsintēze, kā arī notiek vielmaiņas gala produktu izvadīšana.

CERRI X Beauty Anti Age

Aparāttehnoloģiskas pretnovecošanās un sejas ādas pacelšanas metodes, pielietojot lāzerterapiju, infrasarkano sataru terapiju, impulsveida vakuummasāžu un elektroterapiju. Pielieto gan atsevišķi, gan kombinējot ar citām sejas kopšanas procedūrām.

D’arsonvalizācija sejai

Darsonvalizācija paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu trafiku jeb barošanos, mazina iekaisuma procesus tajā skaitā arī akni un veicina ātrāku ādas reģenerāciju. 

Kriomasāža sejai

Šķidrā slāpekļa masāžas terapija, kuru pielieto sejas ādas paplašināto asinsvadu un poru ārstēšanai. Šī procedūra mazina ādas iekaisumu un kairinājumu, veicina šūnu reģenerāciju, stiprina asinsvadus, paaugstina ādas elastību, kā arī āda tiek lieliski tonizēta. Pēc krioterapijas seansa notiek siltuma pieplūdums sejai, un āda sāk elpot, uzlabojas perifēriskā asins apgāde un paātrinās vielmaiņa (āda saņem visus tai nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes un mikroelementus).

Ķīmiskie pīlingi (ar konsultāciju)

Ķīmiskais pīlings ir kosmētiska ādas procedūra, kas veicina paātrinātu ādas atjaunošanos kontrolētā veidā, izmantojot ķīmiskus ādas eksfoliācijas preperātus, kas iedarbojas uz dažādiem ādas slāņiem. Galvenie pīlinga mērķi ir attīrīt un uzlabot skābekļa piegādi, padarot ādu mitrinātu un izvadot sārņus, attīrīt aizsprostotās poras, cīnīties ar ādas novecošanas procesu, izlīdzināt ādas toni un piešķirt tai mirdzumu. Katram individuāli tiek pielietota atbilstošākā ķīmiskā pīlinga metode.