SPA

SPA (izmantojot VENUS relaksējošo terapiju)

VENUS tehnoloģija ir nākošās paaudzes daudzfunkcionāls procedūru galds, kas ir īpaši veidots , lai sniegtu ērtu un pareizu klienta auguma novietojumu dažādu skaistumkopšanas, relaksācijas un veselību veicinošu procedūru laikā.

*Gatavots no speciāla materiāla, kurš procedūras laikā nodrošina termoterapijas efektu (siltumterapija).
*Iespējams izmantot krāsu jeb hromoterapiju, kura vienā vai vairākās krāsās vienlaicīgi, vai secīgi, izgaismo siltos ūdens spilvenus.
*Paredzēts visdažādākā veida estētiskajiem pakalpojumiem un kalpo gan kā atsevišķa relaksējoša procedūra, gan kā papildus terapija citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem.

Izmantojot siltumu kopā ar īpašo šķidruma tehnoloģiju, Venus gulta ļauj masēt klienta ķermeni nepieskaroties tam, sasniedzot punktus, kurus ar rokām masāžas veicējs nespēj sasniegt. Masāža tiek veikta ar siltu šķidrumu, sasniedzot rezultātu, pateicoties relaksējošiem viļņiem un klienta masai.

Bez pilnīgas relaksācijas, kas tiek papildināta ar aromātiem un esencēm, šai masāžai piemīt terapeitiska iedarbība, uzlabojot mikrocirkulāciju, limforenāžu, mazinot muskuļu saspringumu.

Uz VENUS procedūru galda veic dažāda veida Spa un relaksējošās masāžas.

Wellness masāža

Lai cilvēks justos laimīgs, viņam ir nepieciešami 40 glāsti dienā. Wellness masāžas būtība ir caur labsajūtu un mieru sniegt skaistumu, veselību un spēku. Harmoniskās un maigās masāžas kustības sniegs garīgu un fizisku atpūtu saspringtiem un nogurušiem cilvēkiem, bet jau laimīgajiem kalpos kā salds eliksīrs, kas paspilgtinās jau esošo prieku par dzīvi.

Masāžas laikā, pielietojot atbilstošus kosmētiskos līdzekļus, varēs ieslīgt svaigas rīta rasas, (mežrozītes, zemenes, mellenes, avenes) vai alpu augu (kliņģerītes, āboliņš, timiāns) aromātu burvībā.

Masāža ar šokolādi

Procedūras laikā tiek attīrīta, atsvaidzināta, mitrināta un tonizēta āda, kā arī uzlabota vielmaiņa un veikta limfodrenāža. Caur ādu un ožas orgāniem tiek uzņemtas reģenerējošas vielas organismam un veicināta laimes vielas endorfīna izstrādāšanās smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un rosina erotiskas izjūtas.

Medus masāža

Dziednieciska masāža, organisma tonusa paaugstināšanai un veselības stiprināšanai. Medus, organismam pievadot bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un veicina to ātrāku izvadīšanu no organisma, uzlabojot organisma stāvokli kopumā. Masāžas laikā iekšējie orgāni un audi tiek apgādāti ar barības vielām, uzlabojoties asinsritei dziļākos ādas slāņos. Tā kalpos arī kā kā atjaunojoša procedūru, kas sniegs artavu ādai- attīrīs to, vērsīs zīdainu un izlīdzinās zemādas sabiezējumus.