SPA

SPA (izmantojot VENUS relaksējošo terapiju)

VENUS tehnoloģija ir nākošās paaudzes daudzfunkcionāls procedūru galds, kas ir īpaši veidots , lai sniegtu ērtu un pareizu klienta auguma novietojumu dažādu skaistumkopšanas, relaksācijas un veselību veicinošu procedūru laikā.

*Gatavots no speciāla materiāla, kurš procedūras laikā nodrošina termoterapijas efektu (siltumterapija).
*Iespējams izmantot krāsu jeb hromoterapiju, kura vienā vai vairākās krāsās vienlaicīgi, vai secīgi, izgaismo siltos ūdens spilvenus.
*Paredzēts visdažādākā veida estētiskajiem pakalpojumiem un kalpo gan kā atsevišķa relaksējoša procedūra, gan kā papildus terapija citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem.

Izmantojot siltumu kopā ar īpašo šķidruma tehnoloģiju, Venus gulta ļauj masēt klienta ķermeni nepieskaroties tam, sasniedzot punktus, kurus ar rokām masāžas veicējs nespēj sasniegt. Masāža tiek veikta ar siltu šķidrumu, sasniedzot rezultātu, pateicoties relaksējošiem viļņiem un klienta masai.

Bez pilnīgas relaksācijas, kas tiek papildināta ar aromātiem un esencēm, šai masāžai piemīt terapeitiska iedarbība, uzlabojot mikrocirkulāciju, limforenāžu, mazinot muskuļu saspringumu.

Uz VENUS procedūru galda veic dažāda veida Spa un relaksējošās masāžas.

VENUS relaksējošā terapija

VENUS tehnoloģija ir nākošās paaudzes daudzfunkcionāls procedūru galds, kas ir īpaši veidots , lai sniegtu ērtu un pareizu klienta auguma novietojumu dažādu skaistumkopšanas, relaksācijas un veselību veicinošu  procedūru laikā.

VENUS galda ražošana  ir ienesusi revolūciju procedūru gultu koncepcijā gan ar  savu pārveidošanos, gan  kā daudzfunkcionālās labsajūtas jaunais instruments.

VENUS galda virsma ir gatavota no speciāla materiāla, kurš procedūras laikā nodrošina termoterapijas  efektu.

Uz VENUS galda virsmas atrodas speciāli silikona materiāla caurspīdīgi spilveni, kuri ir piepildīti ar destilētu ūdeni, un tiek uzsildīti līdz noteiktai temperatūrai pēc katra klienta vēlmēm vai vajadzībām.

Paralēli siltumterapijai un hidrospilvenu terapijai, VENUS tehnoloģiskais galds piedāvā izmantot arī krāsu jeb hromoterapiju, kura vienā vai vairākās krāsās  vienlaicīgi vai secīgi izgaismo siltos ūdens spilvenus.

VENUS tehnoloģiskais galds ir paredzēts visdažādākā veida estētiskajiem pakalpojumiem un kalpo gan kā atsevišķa relaksējoša procedūra, gan kā papildus terapija citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem.

VENUS procedūru galds veic sekojošus terapijas veidus:

* Ūdens terapija
* Sildošā terapija
* Krāsu terapija

Procedūru galda terapijas veidi sniedz neparastu daudz sensoru pieredzi.

Izmantojot siltumu kopā ar īpašo šķidruma tehnoloģiju, Venus gulta ļauj masēt klienta ķermeni nepieskaroties tam, sasniedzot punktus, kurus ar rokām masāžas veicējs nespēj sasniegt.

Masāža tiek veikta ar siltu šķidrumu, sasniedzot rezultātu, pateicoties relaksējošiem viļņiem un klienta masai.

Bez pilnīgas relaksācijas, kas tiek papildināta ar aromātiem un esencēm, šai masāžai piemīt terapeitiska iedarbība , uzlabojot  mikrocirkulāciju, limforenāžu, mazinot muskuļu saspringumu.

Uz VENUS procedūru galda veic dažāda veida Spa un relaksējošās masāžas.

Wellness masāža

Lai cilvēks justos laimīgs, viņam ir nepieciešami 40 glāsti dienā. Wellness masāžas būtība ir caur labsajūtu un mieru sniegt skaistumu, veselību un spēku. Harmoniskās un maigās masāžas kustības sniegs garīgu un fizisku atpūtu saspringtiem un nogurušiem cilvēkiem, bet jau laimīgajiem kalpos kā salds eliksīrs, kas paspilgtinās jau esošo prieku par dzīvi.

Masāžas laikā, pielietojot atbilstošus kosmētiskos līdzekļus, varēs ieslīgt svaigas rīta rasas, (mežrozītes, zemenes, mellenes, avenes) vai alpu augu (kliņģerītes, āboliņš, timiāns) aromātu burvībā.

Masāža ar šokolādi

Procedūras laikā tiek attīrīta, atsvaidzināta, mitrināta un tonizēta āda, kā arī uzlabota vielmaiņa un veikta limfodrenāža. Caur ādu un ožas orgāniem tiek uzņemtas reģenerējošas vielas organismam un veicināta laimes vielas endorfīna izstrādāšanās smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un rosina erotiskas izjūtas.

Medus masāža

Masāža, kas ķermeni lutina ar dabīgu produktu – medu. Procedūrai ir ārstnieciska iedarbība, kas dziedina ķermeni un piepilda ar saules enerģiju. Medū ir daudz vitamīnu, kas pabaro un mīkstina ādu. Masāža dziļi iedarbojas uz ādu un zemādu, padarot to elastīgāku un gludāku. Novērš zemādas sabiezējumus. Iedarbojas drenējoši uz limfātisko cirkulāciju, kas mazina ķermeņa tūskas un izvada toksīnus un lieko šķidrumu, kas uzkrājies audos. Procedūra darbojas arī kā pīlings, kas attīra ādas virskārtu. Medus masāža - tā ir vispārīga ķermeņa atveseļošanās metode, kā arī dažādu slimību ārstēšana (pie locītavu saslimšanu, osteohondrozes, radikulīts u.c.), kā arī kosmētiska procedūra (celulīta mazināšanai, ādas tonusa uzlabošanai, notievēšanai). Procedūrā tiek izmantots medu, bāzes eļļa, ēteriskās eļļas pēc klienta izvēles. Visa ķermeņa masāža + ietīšana = 90 min, medus, anticelulīta, problēmzonu masāža 60 min.

 

Kontrindikācijas medus masāžai:

  • Iekaisuma procesi saasinājuma fāzē
  • Onkoloģiskās saslimšanas
  • Tromboflebīts, sirds asinsvadu saslimšanas
  • Ādas saslimšanas ( dermatozes, ekzēmas, trofiskās čūlas)
  • Alerģija pret bišu produktiem
SPA PAKALPOJUMI Cena EUR
Medus masāža 40.00

Relaksējoša ķermeņa masāža

Relaksējošā masāža lieliski nomierina gan ķermeni, gan prātu. Tā būs piemērota, ja vēlies atpūsties no ikdienas steigas. Daudzu slimību cēlonis ir nervu sistēmas problēmas, kuras izraisa stress. Patīkama atmosfēra, nomierinoša mūzika, īpašs apgaismojums un ūdens gulta, kura dabiski iešūpos ķermeni, vedinās līdzsvaroties un atgūt harmoniju un mieru.

Masāžas laikā tiek izmantotas bāzes eļļas un ēteriskās eļļas pēc klienta izvēles. Masāžas ilgums 60 min vai 80 min.

Masāža grūtniecēm

Par savu labsajūtu un ķermeni grūtniecības laikā palīdzēs jums rūpēties īpaši radīta masāža grūtniecēm. Šīs procedūras pamatā ir viegli pieskārieni, kas palīdz ķermenim atslābināties. Procedūras laikā uzlabojas limfas un asins cirkulācija, kas mazinās tūsku kājas un visā ķermenī. Topošās māmiņas labsajūta kā pozitīvs lādiņš iedarbosies arī labvēlīgi uz bērniņu. Masāžas procesa laikā pieskārienu iedarbība uz ādu labvēlīgi ietekmē arī dažādus orgānus, sistēmas un organismu kopumā. Galvenās zonas, uz kurām tiek veikta iedarbība masāžas veikšanas laikā, ir mugura, plecu josla, kājas un rokas. Muguras un plecu masāža var samazināt slodzi uz mugurkaulu. Masāžas laikā tiek glāstīts arī grūtnieces vēders. Reizēm vēdera glāstus ļauju veikt topošajai māmiņai un tad turpinu iemasēt eļļu vai krēmu. Ļoti svarīgi ir grūtniecības laikā mitrināt un barot ādu, lai tā nezaudē savu elasticitāti. Masāža sniedz viegluma sajūtu, labvēlīgi ietekmē pašsajūtas uzlabošanos. Masāžas ilgums 60 min.

Karsto akmeņu masāža

Karsto akmeņu masāžai ir īpaši nomierinoša iedarbība .Tai ir relaksējošs un ārstniecisks efekts. Silto akmeņu pieskārieni ādai rada patīkamas sajūtas un iedarbojas labvēlīgi uz visu ķermeni kopumā. Masāža tiek veikta gan ar siltajiem akmeņiem, gan ar rokām, izmantojot relaksējošas tehnikas un punktu masāžas paņēmienus.  Rezultātā atslābinās muskuļi, uzlabojas asins un limfas cirkulācija, paātrinās vielmaiņas procesi. Šī terapija labi palīdz pret stresu, depresiju, uzlabo miegu. Masāža harmonizē gan fizisko, gan garīgo līdzsvaru. Atbrīvos jūsu ķermeni no saspringuma, uzlabosies garastāvoklis un gūsiet pozitīvas emocijas.

Masāžas laikā tiek izmantota bāzes eļļa, ēteriskās eļļas. Masāžas ilgums 90 min.

Ārstnieciska muguras masāža ar karstajiem akmeņiem

Masāžā tiek izmantoti klasiskās un relaksējošas masāžas paņēmieni un tehnikas ar rokām un ar karstajiem akmeņiem. Procedūras laikā tiek izmantota akupresūras metode, kas palīdz atslābināt muguras saspringtos muskuļus un punktus. Masāžas ilgums 55 min. 

Limfodrenāžas masāža (manuālā)

Limfodrenāžas masāža stimulē limfas cirkulāciju organismā. Limfai ir ļoti liela nozīme cilvēka organismā. Mūsu imunitāte ir atkarīga no pareizas limfātiskās sistēmas darbības. Iedarbojoties uz limfātisko cirkulāciju labāk izvadās toksīni un liekais šķidrums, līdz ar to mazinās tūskas, celulīts, uzlabojas ādas elastība, samazinās svars, nostiprinās imūnsistēma. Limfodrenāža palīdz arī rehabilitācijas periodos pēc dažādām traumām un saslimšanām. Stabilizē emocionālo stāvokli un mazina nogurumu Masāžā tiek izmantota bāzes eļļa un drenējoša ēteriskā eļļa pēc klienta izvēles. Procedūras ilgums 60 min v ai 90 min.

Kontrindikācijas limfodrenāžas masāžai:

  • Iekaisuma procesi saasinājuma fāzē
  • Onkoloģiskās saslimšanas
  • Tromboflebīts, sirds asinsvadu saslimšanas
  • Ādas saslimšanas ( dermatozes, ekzēmas, trofiskās čūlas)